راهنمای عضویت

جهت عضویت در موسسه و بهره‌مندی از امکانات متنوع و فراوانی که موسسه برای اعضای خود در نظر گرفته است کافیست تا فرم زیر را دانلود و چاپ نموده و پس از تکمیل همراه با مدارک قید شده تحویل دهید. 

 دانلود فرم 

انتقادات و پیشنهادات

تماس با ما

 تمامی بازدیدکنندگان عزیز میتوانند بدون محدودیت مقالات و تصاویر خود را جهت ارائه در این وبسایت برای ما ارسال نمایند تا مطالب پس از بررسی با نام خودشان در وبسایت ما نمایش داده شوند. 

با ما تماس بگیرید:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

٠٩١٣٠٣٢٦٢١٦

٠٣١٣٧٨٦٨٧٩٩

٠٣١٣٧٧٩٠٩٩١

فاكس: ٠٣١٣٧٨٦٧٨٩٤

ارسال پیامک: ۵۰۰۰۲۱۵۰۸۰۷۲

 

 

 

درباره موسسه

موسسه دوچرخه‌سواری و ورزشهای همگانی همرکابان آسمان اسپادانا با شخصیت حقوقی مستقل، غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی برای انجام فعالیتهای داوطلبانه با گرایشهای فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، ورزشی و بشردوستانه و به صورت قانونمند و براساس اساسنامه مدون و رعایت چارچوب قوانین موضعه کشور و مفاد آیین‌نامه‌های اجرایی آن با کوشش جمعی از متخصصان و علاقه‌مندان فعالیت خود را در شهر اصفهان آغاز نموده است.

MaramName

 

 

دریاچه نمک

وعده ما هر جمعه راس ساعت هفت صبح ضلع جنوبی پل آذر مقابل فرهنگسرای فرشچیان. برای شرکت در برنامه‌های رکابزنی تفریحی انجمن نیازی نیست که یک دوچرخه‌سوار حرفه‌ای باشید، کافیست تا در موعد مقرر با دوچرخه در محل حضور پیدا کنید. منتظر دیدار شما در جمعه این هفته هستیم.

آخرين جمعه هر ماه صرف صبحانه در كنار همركابان