پيشكسوت دوچرخه سوار اصفهاني، آقاي اكبر همامقدم

معرفي پيشكسوت دوچرخه سوار اصفهاني، آقاي اكبر همامقدم

 

اكبر هما مقدم، پيشكسوت دوچرخه سوار اصفهاني، از سن 14 سالگي پا به عرصه ورزش نهاد و دوچرخه سواري را پيشه راه خود نمود.

هما مقدم در سن 17 سالگي اولين مدال قهرماني خود را كسب نمود و در حدود 50 مسابقه كشوري هم در داخل و هم در خارج از اصفهان حضور داشته، كه ثمره آن كسب  25 مدال در سطح مسابقاتي كشور بوده است.

اين پيشكسوت و قهرمان شهرمان براي ترويج فرهنگ دوچرخه سواري و براي داشتن هواي پاك از سن 63 سالگي به مدت 10 سال متوالي براي تولد امام رضا (ع) مسير رفت و برگشت اصفهان تا مشهد را با دوچرخه خود پيموده است.

آقاي همامقدم در گفته هاي خود هدف از ركاب زدن هرساله اش را كه مسافتي بالغ بر 3000 كيلومتر بوده است، چنين عنوان نمود كه اصفهان را بايد در همه امور پيشتاز و فرهنگ دوچرخه سواري را نيز پيشگام همه كشور نمود.

اين قهرمان دوچرخه سوار اصفهاني 11 سفر توريستي به مشهد مقدس و 1 سفر توريستي هم سرعين اردبيل، ركاب زده و جمعا در طول ركاب زني خود 500.000 كيلومتر مسافت را طي نموده است.

يكي از آرمانهاي هما مقدم، سفر توريستي، با دوچرخه به دور دنيا مي باشد؛ ولي پيدا كردن يك همركاب خوب، كه در طول اين مسير بتواند از نظر جسماني در حد و توان خودشان باشد انتخابي بسيار دشوار و سختي مي باشد.

در پايان گروه همركابان اسپادانا بخاطر اين عزم راسخ شان تقدير و تشكر نموده و همچنين سلامتي و روزگاري خوش را برايشان از خداوند متعال آرزومند  است.

 

 

وعده ما هر جمعه راس ساعت هفت صبح ضلع جنوبی پل آذر مقابل فرهنگسرای فرشچیان. برای شرکت در برنامه‌های رکابزنی تفریحی انجمن نیازی نیست که یک دوچرخه‌سوار حرفه‌ای باشید، کافیست تا در موعد مقرر با دوچرخه در محل حضور پیدا کنید. منتظر دیدار شما در جمعه این هفته هستیم.

آخرين جمعه هر ماه صرف صبحانه در كنار همركابان